Справи Майдану. До 6 років засудили чоловіка, який викрадав протестувальників

30 Вересня 2020, 18:20

Чоловіка, який викрадав протестувальників під час Майдану, засудили до 6 шести років позбавлення волі. Про це 30 вересня повідомляють на сайті Офісу генпрокурора. 

 

У повідомленні пишуть, що 2 січня 2014 року засуджений, діючи за попередньою змовою із групою осіб, сприяв вчиненню незаконного позбавлення волі протестувальника. Його із застосуванням фізичного насильства викрали в районі станції метро «Петрівка» в Києві та доставили до наметового табору у лісосмузі, неподалік від станції метро «Бориспільська». За це засуджений отримав грошову винагороду в розмірі 800 гривень.

 

Спершу чоловіка вироком Деснянського районного суду Києва йому визначили покарання на 2 роки 5 місяців. Але рішення оскаржили у Київському апеляційному суді. Тепер чоловік засуджений до 6 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

 

Нагадаємо, що новий заступник генпрокурорки Ірини Венедіктової Максим Якубовський, якого пов'язують з кумом Владіміра Путіна Віктором Медведчуком, куруватиме справи Майдану.