Справу сина Джемілєва 14 квітня розгляне суд присяжних – адвокат

8 Квітня 2015, 23:59

Присяжні Краснодарського крайового суду 14 квітня розглянуть справу сина лідера кримських татар Мустафи Джемілєва Хайсера. Про це у Twitter повідомив його адвокат Микола Полозов.

За його словами, Краснодарський крайовий суд сформував колегію присяжних у справі Хайсера Джемілєва.

«Відібрали 16 присяжних засідателів, 12 основних і чотири запасних. Перше засідання призначено на 14 квітня», – написав Полозов.

8 квітня Краснодарський крайовий суд відмовився задовольнити апеляцію щодо зміни запобіжного заходу Хайсеру Джемілєву.

Як відомо, у травні 2014 року Слідчий комітет Росії затримав Хайсера Джемілєва, звинувачуваного в убивстві, а суд арештував його.

Його звинувачують у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 105 (убивство), ст. 222 (незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів) і ст. 226 (викрадення зброї) Кримінального кодексу Росії.

За версією слідства, у період часу з 2 квітня до 20 травня 2013 року Хайсер Джемілєв таємно взяв у батька карабін калібру 7,62 мм і 10 патронів і сховав їх у своєму домі в Бахчисараї.

27 травня 2013 року син Джемілєва у своєму домі випадково, з необережності, як говорив він пізніше, вистрелив у 30-річного Февзі Едемова – його знайомого, жителя Бахчисарайського району, який працював у будинку. Едемів помер на місці.

Відомо, що Хайсер Джемілєв за декілька років до того лікувався в психіатричній клініці.