Справу судді-колядника передано до суду

21 Червня 2010, 11:22

Перший заступник Генерального прокурора України Віктор Пшонка затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича в отриманні хабарів в особливо великих розмірах та одного із суддів цього ж суду у пособництві в отриманні хабарів, повідомили Тижню в Генпрокуратурі.

Кримінальну справу направлено до Верховного Суду України для визначення підсудності.

Як повідомляв Тиждень, колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду Ігора Зварича, якого підозрюють в отриманні хабаря у мільйон доларів, затримали у березні 2009 року. Бійці спец-підрозділу Альфа затримали Зварича на горищі будинку де мешкає його теща.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ оголосило Зварича у міжнародний розшук після того, як він зник з лікарні, куди одразу ж після обшуку зліг з гіпертонічним кризом. Затримати його правоохоронці не могли через суддівську недоторканість. Але 18 грудня Верховна Рада позбавила Зварича суддівського статусу і дала дозвіл на його арешт у справі, яку вже порушила проти нього Генеральна прокуратура