Справу Пукача найближчими днями направлять до Апеляційного суду

14 Листопада 2013, 08:38

Як відомо, довічний вирок за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе Пукачу був винесений ще 29 січня, але досі не набув чинності.

Згідно з законом, засуджений має право подати свої зауваження до судового протоколу, який вів секретар протягом всього процесу. Пукач вхопився за цю норму і до листопада студіював багатотомні протоколи.

У день на це йому відводили всього три години, і читання могло зайняти весь наступний рік.

Пукача привозили до суду щодня, і потрібно було виділяти спеціальну режимну кімнату для читання секретних документів.

Адвокат вважає постанову суду утиском прав свого підзахисного і пише скарги на суддю.

"На мого клієнта тиснуть, він пережив вже два серцеві напади в ізоляторі СБУ, де його рятували тюремні медики. Тиснуть і на його близьких – до нього одна з доньок за весь час наважилася прийти лише раз. Пукач знає, що вона хоче його відвідати, але її залякали", – скаржиться адвокат Григорій Демиденко.

Він натякає, що справа затягується і через спроби прокурорів вивідати у Пукача компромат на політиків.

Адвокат вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко в свою чергу вважає, що Пукач намагається затягнути свою справу до нескінченності.

Як відомо,  29 січня Печерський районний суд Києва засудив начальника департаменту зовнішнього спостереження міністерства внутрішніх справ Олексій Пукач до довічного ув'язнення за вбивство журналіста Гонгадзе. На запитання судді, чи погоджується він з вироком, Пукач відповів:"Я погоджуся, коли у цій клітці зі мною будуть Кучма і Литвин".

Представник інтересів вдови журналіста Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко подала апеляцію на вирок Пукачу.

16 вересня виповнюється 13 років з тих пір як зник журналіст Георгій Гонгадзе.

Згодом Теличенко назвала політичними спекуляціями затягування з апеляційним розглядом вироку Пукачу і формальне розслідування прокуратурою справи щодо організаторів убивства. 

Позначки: