Справу про самогубство Волошина попросили передати іншим слідчим

29 Березня 2018, 12:44
Голова Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області Юрій Мороз під час виступу перед керівництвом Нацполіції виступив з рапортом щодо зміни підслідності  справи про самогубство Героя України, в.о.керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина. Про це повідомляє  відділ комунікації поліції Миколаївської області.

 

"Я звернувся до керівництва Національної поліції України щодо зміни підслідності вказаного провадження з метою вирішення питання щодо передачі його до Головного слідчого управління або інших територіальних підрозділів", – зауважив Мороз на сесії Миколаївської облради.

 

 

За його словами, громадськість, яка вимагала прозорого та неупередженого контролю  над розслідування, насправді зацікавлені лише у політичному характері даної справи.

 

"Я запропонував громадськості здійснювати прозорий та неупереджений контроль над ходом слідства, долучивши до справи в рамках кримінального провадження адвокатів від сторони родини Владислава Волошина. Адвокатів, яким би довіряла громада, родина загиблого, ЗМІ, і які б могли знайомитись з матеріалами справи, долучати свідків та подавати клопотання. Минуло три доби, але жоден з адвокатів не звернувся до Слідчого управління з метою надання правової допомоги сім`ї загиблого. То ж я розумію, що об’єктивність та неупередженість слідства насправді не цікавить активістів, а заклики і гасла носять суто політичний характер", – зазначив Мороз.

 

Також він наголосив, що слідство не відкидає жодної з шести оприлюднених раніше версій, проводяться всі необхідні експертизи.

 

Раніше правоохоронці вирішили пропустити близько 20 активістів, які намагалися прорватися до сесійної зали Миколаївської обласної ради через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Активісти вимагають, щоб депутати висловили недовіру голові ОДА Олексію Савченку та його заступникам, які можуть впливати на рішення щодо миколаївського аеропорту.

 

Нагадаємо, 29 березня у Миколаєві  близько 50 активістів намагалися прорватися до будівлі Миколаївської облдержадміністрації через вимогу відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина.  Активісти хочуть переконати депутатів ухвалити рішення про недовіру голові ОДА Олексію Савченку.

 

25 березня під Миколаївською облдержадміністрацією зібралося кілька десятків активістів, які вимагали відсторонення голови ОДА Олексія Савченка на час розслідування самогубства очільника Миколаївського аеропорту, ветерана АТО Владислава Волошина. Учасники акції збирали  підписи за його відставку і заявили, що вимагатимуть, щоб депутати висловили недовіру Савченку.

 

Як повідомлялося, 20 березня Нацполіція оголосила усі версії у справі про самогубство Волошина. Серед яких самогубство у стані душевного хвилювання, самогубство, скоєне у зв’язку з професіональною діяльністю на посаді в.о. директора, самогубство через взаємовідносини у родині, самогубство через можливі конфлікти під час проходження служби у ЗСУ та нещасний випадок при поводженні з вогнепальною зброєю.

 

18 березня у Миколаєві у власній квартирі скоїв самогубство шляхом пострілу з бойового пістолету 29-річний в. о. директора одного з комунальних підприємств області Владислав Волошин.

 

У поліції розповіли, що льотчик не залишив передсмертної записки, коли приїхали медики він був живий, і перебував у контактному стані, проте не надав жодної потрібної слідству інформації.