Справу Маркова розглядатиме кримський суд

14 Лютого 2014, 13:01

"Представлення голови апеляційного суду Одеської області задовольнити. Кримінальне провадження за звинуваченням Маркова у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 27 , ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України, направити з Приморського суду міста Одеси до апеляційного суду Автономної Республіки Крим для вирішення питання про спрямування його для розгляду по суті до суду в межах юрисдикції апеляційного суду Автономної Республіки Крим", – заявив Крещенко.

Суд вирішив, що аргументів, які надав Луняченко у своєму поданні, достатньо для перенаправлення справи до іншого суду.

Зокрема справу перенаправлено через те, що фактично всі судді приморського суду брали участь у вирішенні процесуальних питань під час досудового слідства у справі Маркова.

Також, як зазначив суддя, справа перенаправлена через резонанс і здійснення масових заворушень, які мали місце під час арешту обвинуваченого.

Раніше повідомлялося, Марков 13 лютого оголосив голодування у зв'язку з незаконними діями судових представників.

Нагадаємо, позбавленому мандата народному депутату Ігорю Маркову інкримінують організацію і вчинення побиття учасників пікету в Одесі. За даними міліції, йдеться про події 2007 року, коли біля Одеської облдержадміністрації відбувалися пікети проти встановлення в місті пам'ятника Катерині ІІ.

22 жовтня в Одесі Маркову було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Він був затриманий.

4 лютого МВС передало матеріали справи Маркова на розгляд до Приморського районного суду Одеси.

Позначки:
98