Справу «макіївських терористів» переглянуть

7 Грудня 2011, 15:40

Адвокат Онуфрака Олена Ярова, коментуючи рішення Апеляційного суду, відзначила, що просила суд пом'якшити звинувачення своєму підзахисному, перекваліфікувавши «замах на вбивство» на «нанесення тяжких тілесних ушкоджень», а звинувачення у скоєнні «теракту» замінити на «завідомо неправдиве повідомлення про злочин».

Адвокат Волошина Микола Семикін просив в апеляції зменшити термін ув'язнення своєму підзахисному, тому що він визнав провину і співпрацював зі слідством.

Початок нового розгляду справи «макіївських терористів» суд призначив на 21 грудня 2011 року.

Нагадаємо, 20 січня у Макіївці сталися два вибухи – біля торгового центру і центрального входу до адміністративної будівлі держпідприємства «Макіїввугілля». Внаслідок вибухів ніхто не постраждав.

Неподалік одного з місць вибуху було знайдено конверт, в якому була вимога виплатити велику суму грошей «від людей, які відомі у Макіївці» (за даними ЗМІ, організатори теракту вимагали €4 млн). У листі також було вказано механізм і порядок передачі грошей. Також невідомі погрожували, що у разі невиконання вимог у різних місцях Макіївки буде скоєно ще 5 вибухів. Однак за грошима невідомі так і не прийшли.

7 квітня СБУ повідомила про завершення розслідування кримінальної справи за фактом вибухів у Макіївці.

5 вересня суд засудив обвинувачених у січневих вибухах в Макіївці Дмитра Онуфрака – до 15 років позбавлення волі, Антона Волошина – до 8 років позбавлення волі.