“Справа Веджіє Кашка”. У окупованому Криму “суд” продовжив запобіжний захід кримськотатарським активістам

13 Січня 2018, 11:14

У окупованому Криму так званий Київський районний суд Сімферополя ухвалив рішення про продовження запобіжного заходу для чотирьох фігурантів "справи Веджіє Кашка". Про це 12 січня повідомляє "Кримська правозахисна група" на своїй сторінці в Facebook.

Так, підконтрольний Москві суд залишив Бекіра Дегерменджі, Асана Чапуха, Казіма Аметова і Руслана Трубача під вартою ще на два місяці. Водночас захисники незаконно затриманих вирішили оскаржувати це рішення у вищих інстанціях.

 

"Засідання проходило в закритому режимі під виглядом того, що слідчі турбуються про безпеку слухачів. Адвокати заявили, що рішення про закриття судового засідання мають намір оскаржувати окремо", – зазначили правозахисники.

Нагадаємо, 23 листопада російські силовики затримали кількох членів Меджлісу кримськотатарського народу за начебто "вимагання в особливо великому розмірі" у громадянина Туреччини. Зазначається, що затримання відбулося в кафе "Медобори" на вулиці Воровського біля Київського районного суду. За даними Крим_SOS, серед них були Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов. При цьому адвокат Едем Семедляєв заявив, що жодного адвоката до затриманих членів Меджлісу кримськотатарського народу не впустили. Згодом їх відвезли в ізолятор тимчасового утримання.

100