Справа тютюнового монополіста. Аваков припустив відставку всього керівництва АМКУ

31 Березня 2017, 12:25

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, коментуючи обшуки в Антимонопольному комітеті України у справі тютюнового монополіста «Тедіс Україна», у п'ятницю, 31 березня, заявив, що це розслідування може стати приводом для відставки всього керівництва АМКУ.

«Сьогодні на роботі в Антимонопольному комітеті відсутній голова АМКУ Терентьєв (Юрій Терентьєв – ред.), його заступник Сидоренко (Ніна Сидоренко – ред.), яка вела антимонопольну справу «Мегаполіса» – «Тедіса» теж несподівано у відрядженні. Ще один заступник у відпустці і так далі», – вказав міністр.

Він додав, що внаслідок цього розслідування суспільство має право вимагати відставки всього керівництва антимонопольного комітету. 

«Гадаю, що відпустка для цих людей має бути продовжена, і я, як міністр, політична фігура, можу заявити, що в результаті цього розслідування суспільство має право вимагати відставки керівництва Антимонопольного комітету», – сказав Аваков.

Нагадаємо, як повідомив у п'ятницю, 31 березня, Генпрокурор України Юрій Луценко ГПУ викрила схему фінансування тероризму через українську компанію Тедіс Україна, якою керує громадянин Росії. На даний час обшуки та інші невідкладні слідчі дії у тютюнового монополіста проводить тисяча правоохоронців.

Як повідомлялося, у справі  дистриб'ютора тютюнових виробів Тедіс Україна Генпрокуратура прийшла з обшуком до Антимонопольного комітету 31 березня.