“Справа рюкзаків”. Суд вирішив зняти арешт із майна Чеботаря

23 Січня 2018, 16:43

Апеляційний суд скасував ухвалу Солом'янського районного суду про арешт майна колишнього заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря. Про це повідомили в Апеляційному суді міста Києва.

 

"Скасовано і ухвалено нове рішення. Ухвала від 2 листопада Солом'янського районного суду про арешт майна була скасована рішенням Апеляційного суду міста Києва від 15 січня і постановлено нову ухвалу", – сказали в суді.

 

Окрім того, прокурор Олександр Снєгірьов повідомив, що суд направив матеріали справи на повторний розгляд.

 

Відзначимо, Сергій Чеботар з 5 березня 2014 року обіймав посаду заступника Міністра внутрішніх справ України – керівника апарату.

 

19 грудня 2017 року Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу адвокатів сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та зняв арешт з його майна.

 

Як повідомлялося, 31 жовтня 2017 року НАБУ затримало Олександра Авакова – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

 

Зазначимо, Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання.