“Справа рюкзаків”. Суд повторно арештував майно сина Авакова

5 Березня 2018, 16:08

Солом'янський районний суд Києва наклав повторний арешт на майно сина міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова – Олександра, який фігурує у справі про розтрату 14 мільйонів гривень при постачанні рюкзаків для Нацгвардії. Про це з посиланням на рішення суду повідомляє "Слово і Діло".

 

Зазначається, суд повторно арештував майно сина Авакова, а саме: квартиру і три паркомісця в Києві по вул. Протасов Яр, 8, а також квартиру в центрі Харкова по вул. Мироносицькій, 22.

 

Нагадаємо, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання. 

 

7 листопада на Олександра Авакова надягнули електронний браслет. Однак 19 грудня Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу адвокатів сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та зняв арешт з його майна. 26 грудня Солом'янський райсуд Києва ухвалив повернути закордонний паспорт сину голови МВС Арсена Авакова Олександру і зняти з нього електронний браслет. При цьому суд продовжив особисте зобов'язання й обов'язок Авакова прибувати до слідчого на перший виклик і повідомляти про зміну місця проживання.