“Справа рюкзаків”. САП оскаржила рішення суду про зняття електронного браслета із сина Авакова

29 Грудня 2017, 23:53

Спецiалiзована антикорупцiйна прокуратура подала апеляцiйну скаргу на рiшення Солом'янського райсуду Києва про скасування зобов'язання сина мiнiстра внутрiшнiх справ Арсена Авакова Олександра носити електронний браслет. Відповідну скаргу було подано до Апеляцiйного суду Києва.

Час розгляду скарги наразі невiдомий.

Як відомо, 26 грудня Солом'янський райсуд Києва ухвалив повернути закордонний паспорт сину голови МВС Арсена Авакова Олександру і зняти з нього електронний браслет. При цьому суд продовжив особисте зобов'язання й обов'язок Авакова прибувати до слідчого на перший виклик і повідомляти про зміну місця проживання. 

Нагадаємо, 7 листопада, на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, якого звинувачують у розтраті 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії, надягнули електронний браслет.

19 грудня Апеляційний суд Києва частково задовольнив скаргу адвокатів сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра та зняв арешт з його майна.

Як повідомлялося, 31 жовтня НАБУ затримало Олександра Авакова – сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Зазначимо, Солом`янський райсуд обрав для всіх трьох підозрюваних запобіжні заходи у вигляді особистого зобов`язання.