Справа проти Холодницького. Ситник повідомив про спільне розслідування ГПУ та НАБУ

29 Березня 2018, 21:52

Глава Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що Бюро співпрацює з Генпрокуратурою у справі проти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це він заявив у четвер, 29 березня, після дискусії в Міністерстві фінансів.

 

За словами Ситника, раніше він не заперечував наявність справи проти керівника САП.

 

"Якщо ви подивитесь мої заяви, то я не спростовував сам факт розслідування. Я спростував ті версії про мотиви і решту, які з'явились у ЗМІ", – заявив він.

 

На запитання про те, чи справді Бюро співпрацює з департаментом ГПУ під керівництвом Володимира Гуцуляка, так званим департаментом "Кононенка-Грановського", Ситник відповів, що "НАБУ має успішний досвід роботи з різними департаментами ГПУ, у тому числі і з цим".

 

Крім того, директор НАБУ пояснив, що він обмежений у коментуванні справи Холодницького таємницею слідства та державною таємницею.

 

Водночас він повідомив, що найближчим часом буде оприлюднена офіційна позиція Бюро щодо відповідної справи.

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького.

 

Згодом Холодницький підтвердив, що знайшов "жучок" у своєму кабінеті. Крім того, факт прослуховування кабінету керівника САП підтвердив генеральний прокурор України Юрій Луценко.