Справа проти Холодницького. Дисциплінарна комісія прокурорів відкрила провадження – ЗМІ

2 Квітня 2018, 10:22

Контрольно-дисциплінарна комісія прокурорів порушила провадження щодо глави Спеціалізованої антикорупційної прокурори Назара Холодницького. Про це в понеділок, 2 квітня, пише Insider з посиланням на КДКП.

 

Водночас, як зазначається, у комісії не змогли пояснити, хто саме розглядатиме скаргу через те, що є авторозподіл справ.

 

Згідно з повідомленням, на розгляд скарги є 2 місяці, хоча висновок надати можуть і раніше.

 

Як повідомлялося, 30 березня генеральний прокурор України Юрій Луценко попросив Квалифікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів розглянути питання зняття Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

Водночас директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що правоохоронці передали до Генпрокуратури матеріали для оцінки щодо достатності доказів для повідомлення про підозру керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому. Натомість керівник САП наголосив, що "не тримається за крісло" і не збирається тікати. Крім того, Холодницький повідомив, що його викликали на допит до ГПУ 3 квітня. 

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що працівники Національного антикорупційного бюро України декілька тижнів прослуховували кабінет глави Спеціалізованої антикорупційною прокуратури Назара Холодницького. Глава НАБУ Артем Ситник підтвердив, що Бюро співпрацює з Генпрокуратурою у справі проти Холодницького.