Справа про вбивство Шеремета: Поліція попросила доступ до телефонних розмов бійців полку “Азов”

13 Березня 2017, 20:10

Згідно з судовими матеріалами, поліцейські, які розслідують вбивство журналіста Павла Шеремета, просили доступ до телефонних дзвінків, здійснених з місця розташування бази полку “Азов”. Про це в інтерв'ю DW заявив очільник Національної поліції України Сергій Князєв.

"У тому числі", – відповів Князєв на питання, чи розглядає поліція версію про причетність до вбивства Шеремета бійців Нацгвардії, попросивши у суду доступ до телефонних переговорів із місця розташування бази полку «Азов».

Читайте також: У Нацполіції озвучили пріоритетну версію вбивства журналіста Шеремета

Крім того, Князєв пояснив, що «цей злочин вчинили люди, які дуже ретельно до нього підготувались і максимально зменшили кількість своїх помилок», тому дуже складно знайти вбивць.

«Вони є на відеозаписах, які ми зібрали у перші три дні (після вбивства журналіста 20 липня 2016 року – ред.). Весь цей час ми вивчали записи, перевірили величезну кількість інформації. Результати показали у лютому. Повірте, над розслідуванням цієї справи працює величезна кількість людей у поліції. Паралельно працює і тісно співпрацює з нами ще й цілий департамент СБУ. Однак весь негатив чомусь дістається нам», – зазначив очільник Національної поліції.

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. Авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було. Прокуратура кваліфікувала загибель журналіста за ч.2 п 5 ст 115 КК України (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб). У СБУ назвали чотири основні версії вбивства Шеремета: професійна діяльність; ворожість у відносинах або особисті мотиви; російський слід (дестабілізація ситуації); замах на Олену Притулу.