Справа Корбана: ГПУ оприлюднила записи телефонних розмов

29 Грудня 2015, 15:25

У ГПУ оприлюднили аудіорозмови людей із голосами, схожими на Геннадія Корбана та деяких нардепів. Про це під час брифінгу заявив слідчий головного слідчого управління ГПУ Микола Макєєв.

Як зазначив представник ГПУ, в рамках розслідування кримінального провадження були здобуті ряд аудіозаписів. На одному з них чути розмови між одним із вказаних народних депутатів та адвокатом Г. Корбана. Під час розмови учасники обговорювали обставини викрадення Голови Держземагентства України С. Рудика. Також у розпорядженні слідства є аудіозапис розмов Г. Корбана з народними депутатами, де він вимагає від них невідкладно залишити засідання Верховної Ради і виїхати терміново в інше місто для виконання певних завдань; аудіозапис розмови з особою, що свідчить про його вплив на винесення рішень судами різних інстанцій в своїх злочинних цілях; аудіозапис про голосування депутатами міської ради м. Дніпропетровськ за прийняття потрібних рішень тощо.

Окрім того, Генеральною прокуратурою України розслідується кримінальне провадження за фактом рейдерських захоплень ряду підприємств, зокрема СПП «Чумаки» та ТОВ «Інтерлізингвест» на території всієї України, до вчинення яких може бути причетний Г. Корбан.

Серед вилучених в ході обшуків матеріалів є записи, які можуть свідчити про перерозподіл коштів від підприємств, захоплених під час рейдерської діяльності. Так, згадуються окремі проекти під кодовими назвами «проект Чумаки», «Вагони», «Заправки», «Хлібзавод», зокрема інформація про витрати, вартість об’єктів, розподілення прибутків тощо.

«Щоб ви розуміли, це тисячна частина» зазначив він.

Як повідомлялося, 28 грудня суд змінив запобіжний захід Корбану.