Алла Лазарева власна кореспондентка «Тижня» у Парижі

Справа Гандзюк. Суд продовжив досудове розслідування

12 Червня 2020, 11:54

Досудове розслідування щодо вбивства активістки Катерини Гандзюк продовжили до 29 липня. Про це розповів Андрій Сенюк, прокурор у справі вбивства Гандзюк, передає Громадське

 

«У зв’язку з новими обставинами, що виникли, прокурором прийнято рішення про продовження досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні. Воно було відновлене 11 червня», — сказав Сенюк.

 

Він додав, що одному з обвинувачених у справі — Володимиру Мангеру — було вручене клопотання про зміну запобіжного заходу із заставу на тримання під вартою. Про задоволення цього клопотання прокурори проситимуть у суді, засідання якого розпочалося о 10:00.

 

Водночас рішення про поновлення досудового слідства стосується й іншого обвинуваченого — Олексія Левіна, але подальші інформацію щодо цього прокурор розкривати відмовився. Він лише зазначив, що виявлені факти засвідчили про «ризики», пов’язані з необхідністю зміни запобіжного заходу.

 

Як повідомлялося 25 травня, Олексія Левіна, якого підозрюють в організації нападу на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк, залишили під вартою до липня.