Справа Балуха. В окупованому Криму прокурор запросив 5 років колонії-поселення для українського активіста

15 Січня 2018, 10:52

Під час засідання підконтрольного окупованому Кремлю Роздольненського районного суду прокурор попросив для обвинувачуваного українського активіста Володимира Балуха 5 років і 1 місяць позбавлення волі з відбуванням у колонії-поселенні й оплату штрафу в розмірі 20 тисяч рублів (9,2 тис. гривень). Про це повідомляють Крим.Реалії.

 

За словами адвоката активіста, у суді більшість свідків опитана не була, а отримані під час обшуку докази "здобуті з порушенням законодавства".

 

Натомість прокурор зауважив, що вина Балуха "повністю доведена".

 

Крім того, як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, під час судового слідства не розглянули ніякого доказу, який вказує на факт придбання та зберігання боєприпасів.

 

Нагадаємо, 1 грудня Роздольненський районний суд відправив Володимира Балуха з СІЗО під домашній арешт. За інформацією Крим.Реалії, Балуху заборонили залишати житлове приміщення, спілкуватися зі свідками, користуватися Інтернетом та поштою.

 

29 листопада Верховний суд в окупованому Криму задовольнив апеляційну скаргу сторони захисту українського активіста Володимира Балуха і скасував рішення Роздольненського суду півострова про продовження його арешту до 16 січня. Додамо, 24 жовтня Балуху продовжили термін арешту, таким чином він мав залишатися під вартою до 16 січня 2018 року.

 

Як повідомлялося, 4 серпня Роздольненський суд окупованого Криму засудив Балуха до 3 років і 7 місяців колонії загального режиму, а також зобов'язав виплатити штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, йому висунули звинувачення за статтею про незаконне придбання та зберігання боєприпасів.