Справа Балуха. Окупанти знову відмовили активістові в медобстеженні

22 Грудня 2017, 21:31

Підконтрольний РФ Роздольненський районний суд в Криму в черговий раз відмовив у задоволенні клопотання Володимира Балуха, що знаходиться під домашнім арештом, про медичне обстеження. Про це повідомляє "Кримська правозахисна група".

"Суддя" Олена Тедеєва мотивувала відмову тим, що Балух не позбавлений можливості викликати "швидку". Аргументи захисту про те, що "швидка допомога" не проводить обстеження стану і не може давати направлення на обстеження, були проігноровані", – йдеться в повідомленні.

Раніше Володимир Балух неодноразово заявляв про свої проблеми зі здоров'ям. Зокрема, після року, проведеного в СІЗО, у нього загострилися хвороби спини і нирок.

Нагадаємо, 1 грудня Роздольненський районний суд відправив Володимира Балуха з СІЗО під домашній арешт. За інформацією Крим.Реалії, Балуху заборонили залишати житлове приміщення, спілкуватися зі свідками, користуватися Інтернетом та поштою.

29 листопада Верховний суд в окупованому Криму задовольнив апеляційну скаргу сторони захисту українського активіста Володимира Балуха і скасував рішення Роздольненського суду півострова про продовження його арешту до 16 січня. Додамо, 24 жовтня Балуху продовжили термін арешту, таким чином він мав залишатися під вартою до 16 січня 2018 року.

Як повідомлялося, 4 серпня Роздольненський суд окупованого Криму засудив Балуха до 3 років і 7 місяців колонії загального режиму, а також зобов'язав виплатити штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, йому висунули звинувачення за статтею про незаконне придбання та зберігання боєприпасів.