Спостерігачі ОПОРИ зафіксували в Одесі пряму агітацію за Ківалова

21 Липня 2019, 13:57

В Одесі спостерігачі ОПОРИ у неділю, 21 липня, зафіксували факт прямої агітації біля виборчої дільниці №511255 Приморського району – на борту автобуса біля ДВК була наклейка з написом "Ківалов за Одесу". Про це повідомила прес-служба ОПОРИ в Одеській області.

 

"Спостерігачі помітили біля дільничної виборчої комісії №511255 припаркований мікроавтобус, на борту якого був наклеєний агітаційний напис "Ківалов за Одесу". На місце викликали поліцію, було складено адміністративний акт про порушення виборчого законодавства – від водія автобуса зажадали зняти агітаційний напис, що й було зроблено", – зазначили в ОПОРІ.

Координатор Громадянської мережі ОПОРА на парламентських виборах в Одеській області Анатолій Бойко вважає цей факт "грубим порушенням законодавства. Проте правоохоронцям належить з’ясувати, хто має понести за це відповідальність – політична сила чи власник агітаційного мікроавтобуса".

 

Своєю чергою, голова ДВК №511255 Галина Чанешева пояснила, що це "провокація": їй невідомо, хто пригнав мікроавтобус і припаркував біля виборчої дільниці.

 

Як повідомлялося, в Україні о 8:00 21 липня відкрилися виборчі дільниці, на яких відбудеться голосування на дострокових парламентських виборах. Голосування триватиме до 20:00.

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.