Спостерігачі ОБСЄ зафіксували в Донецьку “неопізнаний” конвой: 43 вантажівки та артилерія

11 Листопада 2014, 16:46

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ 11 листопада зафіксували у Донецьку колону вантажівок без маркування, які перевозили артилерію. Про це йдеться у черговому звіті СММ.

"О 7:45, 11 листопада, за три кілометри на схід від центру Донецька, СММ спостерігали конвой із 43 немаркованих зелених військових вантажівок з брезентовим покриттям, які рухалися у напрямку центру міста", – йдеться у повідомленні.

Також спостерігачі повідомили, що частина вантажівок перевозила артилерію.

"П'ять вантажівок тягнули на причепі 120-мм гаубиці. Ще п'ять тягнули на причепі частково прикриті ракетні системи залпового вогню (РСЗВ)", – додали у тексті.

Нагадаємо, в ОБСЄ занепокоєні пересуванням військової техніки на територіях під контролем терористів, однак не визнають, що техніка прибула з Росії та належить бойовикам, називаючи її "немаркованою".

Як повідомлялося, 8 листопада спостерігачі ОБСЄ зафіксували переміщення 40 вантажівок із важким озброєнням та танками. У звіті йдеться, що кожна машина везла на буксирі 122-міліметрову гаубицю. 19 КамАЗів не мали номерів або іншого маркування. Пізніше у Донецьку зафіксували колону з дев'яти танків, які рухалися у невідомому напрямку.