Спортивні автомобілі Porsche – широкий вибір моделей та комплектацій в офіційній дилерській мережі

3 Березня 2011, 09:56

 

Спортивні автомобілі Porsche  є свідченням вишуканого смаку їхнього власника, а також жаги пригод та справжнього спортивного драйву, технологічної обізнаності та інноваційності. Культові спортивні Porscheколекціонують, ними захоплюються, їх бережуть як сімейні реліквії. Популярність та шанобливе ставлення до спортивних Porscheмають очевидне підґрунтя:  кожен з автомобілів випередив свій час завдяки оснащенню найліпшою та найсучаснішою технікою, а також бездоганним технічним рішенням, що демонструють еволюцію дизайнерських та інтелектуальних підходів.

Офіційні дилери Porsche в Україні пропонують шанувальникам спортивних автомобілів широкий вибір моделей Porsche:

Porsche911 TurboS2011 року – 530 к.с., розгін до 100 км/год за 3,3 с, максимальна швидкість, не обмежена електронікою, – 315 км/год.Найпотужніший спортивний Porscheв історії продажів в Україні має розкішний набір стандартного обладнання, якийвключає адаптивні спортивні сидіння, динамічну систему освітлення поворотів, систему об’ємного звучання BOSE Surround System, електронну систему регулювання жорсткості підвіски, повний  привід, надефективні композитно-керамічні гальма та інноваційну трансмісію PDKіз 2-ма зчепленнями. Сріблястий колір авто гармонійно поєднаний із контрастно червоним шкіряним салоном .

911 Carrera4S2011 року – 385 к.с., розгін до 100 км/год за 4,3 с, максимальна швидкість – 295 км/год Виразний образ цього автомобіля нікого не залишить байдужим – білий кузов, синій шкіряний салон, пакет зовнішнього дизайну Aerokitз заднім спойлером, що надає спортивному вигляду автомобіля ще більшої динаміки та агресії.

BoxsterS2011 року – 310 к.с., розгін до 100 км/год за 5,0 с, максимальна швидкість – 272 км/год. Життя – це не лише шалені перегони за примарною винагородою. Для тих, хто вміє та встигає насолоджуватися життям, – Boxster Sу кузові кабріолет стане джерелом незабутніх вражень. Яскраво жовтий кузов, чорні легкосплавні диски, шкіряний салон та тент кольору Какао – з такою зовнішністю неможливо нудьгувати. Трансмісія з 2-ма зчепленнями (PDK)забезпечує плавне перемикання без найменшої втрати потужності двигуна.

CaymanS2011 року – 320 к.с., розгін до 100 км/год за 4,9 с, максимальна швидкість – 275 км/год. Найпотужніша модифікація купе Porsche Cayman. Він готовий кинути виклик більш потужним спортивним автомобілям: безперечна перевага Cayman пояснюється практично ідеальним розподіленням ваги за рахунок центрального розташування двигуна. Серцем автомобіля є легендарний опозитний 6-циліндровий двигун Boxster. Потужна акустична система, вентиляція сидінь та система допомоги при паркуванні забезпечують належний рівень комфорту, а пакет керування потужністю,  роботою АКПП та жорсткістю амортизаторів  є запорукою відмінних результатів у будь-яких перегонах.

911 Turbo 2011року – 500 к.с., розгін до 100 км/год за 3,4 с, максимальна швидкість – 312 км/год. У дилерській мережі пропонується автомобіль чорного кольору із  шкіряним салоном кольору Теракота. Зовнішність автомобіля доповнюють легкосплавні диски 911 Турбо II. Вишуканий інтер’єр оздоблений натуральною шкірою – для цінителів комфорту та розкоші.

Boxster2010 року – 255 к.с., розгін до 100 км/год за 5,8 с, максимальна швидкість – 261 км/год.  Кабріолет від Porscheз розташованим позаду водія двигуном потішить непересічними показниками динаміки та відмінною керованістю. Жодних компромісів відносно безпеки пасажирів: подушки безпеки, захисні дуги за сидіннями з надміцної сталі, система захисту від бокових зіткнень (Porsche Side Impact Protection System) –  це далеко не повний перелік обладнання цього автомобіля. Життєрадісне поєднання  насиченого блакитного кольору кузова та бежевого шкіряного салону не залишить байдужим нікого.

911 Carrera4Sта 911 Carrera S2010 року – класичний Porsche, що залишається легендою впродовж останніх шестидесяти років. Розташований позаду двигун забезпечує бездоганну керованість автомобіля, високі динамічні показники (4,3 с до 100 км/год), а також помірні витрати пального (до 11 л/100 км у змішаному циклі). В дилерській мережі представлені моделі з класичним заднім приводом (CarreraS)  та з повним приводом (Carrera4S).

Детальну інформацію про наявні в Україні спортивні автомобілі Porscheви можете отримати в салонах офіційних дилерів Porsche. Вирішивши стати власником легендарного автомобіля, ви можете комбінувати близько 500 опцій, обравши автомобіль, який повністю відповідатиме вашим унікальним вимогам. Спортивні автомобілі Porsche представлені у широкому ціновому діапазоні, мінімальна вартість становить 58010 євро.