Співробітники Лаври оприлюднили “компромат” на свого гендиректора

7 Серпня 2012, 19:25

У листі зазначено, що скандал з Владою Прокаєвою Ліснича використовує "заради прикриття власного кадрового свавілля, що має місце з самого початку перебування її на посаді генерального директора заповідника".

За словами працівників музею, на сьогоднішній день з Києво-Печерського заповідника звільнено 20 співробітників, серед них чотири заступники та два керівника служб. За словами співробітників, звільнення від 31 липня проведені незаконно, оскільки в цей день Ліснича офіційно перебувала у відпустці.

Також працівники скаржаться на те, що доходи кас заповіднику залишилися на рівні минулого року, незважаючи на підвищення вартості квитків удвічі.

Також у зверненні підкреслюється, що замість звільненого директора служби музейного сервісу Ліснича вже призначила на цю посаду свого охоронця Анатолія Пластунова.

"Неофіційним куратором екскурсійного бюро зараз є Володимир Жадан – людина з сумнівною кримінальної репутацією. Зазначимо, що саме ці дві служби забезпечують основний дохід національного заповідника", – сказано в листі.

Під листом підписалися 65 нинішніх і колишніх співробітників заповідника, зокрема екс-заступник гендиректора Світлана Зорінець, колишній заступник керівника юридичного відділу Ірена Потапенко та екс-керівник служби наукового забезпечення міжнародного співробітництва Катерина Єгорова.

Нагадаємо, конфлікт навколо Києво-Печерського заповідника почався 31 липня, коли гендиректор музею Вікторія Ліснича звільнила Владу Прокаєву з посади заступника гендиректора.

2 серпня Генеральна прокуратура доручила Міністерству внутрішніх справ перевірити заяву Прокаєвої про те, що вона нібито передала хабар у розмірі 50 тис. доларів для Кулиняка, щоб одержати посаду заступника гендиректора заповідника.

При цьому сам Кулиняк спростовує одержання будь-яких коштів від Прокаєвої і Лісничої.

7 липня Ліснича подала на Прокаєву до суду, вимагаючи спростувати інформацію про передачу хабара.