Співдоповідачі ПАРЄ зустрілися із Тимошенко

16 Травня 2012, 19:25

Депутат від Естонії Майліс Репс відзначила, що зустріч тривала близько трьох годин.

"Під час нашої зустрічі ми говорили про ті речі, які хотіла нам розповісти Тимошенко: про умови її лікування, про її ув'язнення й, звичайно ж, питання, пов'язані зі її станом здоров'я", – зазначила Репс.

Відповідаючи на запитання журналістів, депутат від Швеції Маріетта де Пурбе-Лундін сказала, що безпосередньо після зустрічі вони не готові до того, щоб робити які-небудь заяви, й заявила про те, що завтра в Києві відбудеться прес-конференція, де вони розкажуть про свій візит.

У свою чергу Репс зазначила, що багато чого з того, про що вони говорили з Тимошенко, носило приватний характер. "Ми хотіли б, щоб таким воно й залишилося", – сказала вона.

На питання журналістів про самопочуття й настрій Тимошенко Репс відповіла, що Тимошенко звикла до стресів, оскільки вона – сильна жінка й балотувалася в президенти.

Нагадаємо, раніше із Тимошенко зустрілися президент Литви та посол США. При цьому канадських парламентарів до екс-прем'єра не пустили.

Лікарі почали виводити Тимошенко з голодування вранці 9 травня. Політик оголосила голодування 20 квітня, протестуючи проти політичної ситуації в Україні.

З 30 грудня 2011 року екс-прем'єр відбуває покарання в Харкові за вироком до 7 років позбавлення волі за перевищення влади під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.