Співдоповідачі ПАРЄ не підтримали бажання Януковича поговорити про лікування Тимошенко за кордоном

17 Травня 2012, 16:50

«Дане питання не обговорювалося на нашій зустрічі з Віктром Януковичем і на нашій зустрічі з Юлією Тимошенко. Водночас німецький лікар, який зараз проводить лікування Тимошенко, та той лікар, який в понеділок приїде йому на заміну, цілком зацікавлені у проведенні лікування Тимошенко за кордоном», – повідомила Пурбе-Лундін.

Вона додала, що Янукович на зустрічі з представницями ПАРЄ висловив готовність всіляко сприяти лікуванню Тимошенко в аргументації потрібних процедур чи медичних експертиз належного рівня.

Також доповідачка підкреслила, що зовні в лікарні забезпечені належні умови для лікування екс-прем’єра, зокрема, наявна велика кількість спеціальної медичної апаратури.

Водночас джерела Тижня повідомляють, що під час зустрічі з представницями ПАРЄ Янукович щонайменше двічі піднімав питання щодо можливості лікування Тимошенко за кордоном.

Нагадаємо, співдоповідачки ПАРЄ відвідали Тимошенко вчора, 16 травня.

Раніше іноземні політики та громадські діячі неодноразово пропонували лікувати Тимошенко в берлінській клініці «Шаріте». Однак, як заявляють у Генпрокуратурі,відповідно до українського законодавства Тимошенко наразі не має права проходити лікування закордоном.

Читайте також: Тимошенко готують до вивозу за кордон