Співачку Білик хочуть покарати через незаконний візит до Криму – прокуратура

20 Серпня 2015, 14:25

Прокуратура АР Криму разом із міліцією займається перевіркою незаконного перетину кордону з окупованим півостровом українською співачкою Іриною Білик. Про це повідомив під час прес-конференції в Укрінформі  в.о. прокурора АР Крим Назар Холодницький.

«До нас надійшло звернення Андрія Щекуна про притягнення громадянки Білик до адміністративної відповідальності за незаконний перетин кордону», – сказав він.

Холодницький додав, що, за попередньою інформацією, у діях співачки вбачаються ознаки порушення ст. 204 Кодексу про адміністративні правопорушення. «Ми бачили інтерв'ю, де вона сказала, що залетіла в Крим через Москву, але є порядок, відповідно до закону «Про тимчасово окуповану територію», який чітко говорить, що перетин тимчасового кордону з Кримом можливий лише через офіційні пункти пропуску», – зауважив прокурор.

За словами Холодницького, звернення Щекуна прокуратура перенаправила до УМВС АР Крим з метою перевірки і вжиття заходів про притягнення до адміністративної відповідальності. «Ми взяли це звернення на контроль і про нього поінформуємо додатково», – пообіцяв прокурор.

Як відомо, народна співачка України Ірина Білик нещодавно з'їздила до Криму на фестиваль «Дитяча нова хвиля» в обхід українського законодавства – прилетівши на літаку з російського аеропорту.

Про це стало відомо завдяки інстаграмму Філіпа Кіркорова, який виклав селфі з Білик.

Після цього PR-служба співачки заявила, що Білик у конкурсі участі не брала, і навіть пригрозила журналістам судом за «наклеп», стверджуючи, що співачка літала до Криму з Москви на вінчання до подруги.

Нагадаємо, СБУ та Прикордонна служба України відмовили у в'їзді на територію країни російському артисту Стасу П'єсі через його підтримку окупації Криму.