Спільні цінності

VIP-хроніки
20 Жовтня 2011, 19:53

І про аеропорт, «м’яко кажучи, ларьок». І про необхідність прямого авіасполучення між українськими та російськими регіонами, «аби розвантажити Москву». А деякі фрази мали б примусити господарів зустрічі замислитися щодо довгострокових наслідків своїх нинішніх дій.

«У нас є […] цінності, якими ми можемо паралельно розпоряджатись і розвивати», – сказав Мєдвєдєв. І хоча Янукович звів розмову на футбол, сигнал про бажання російської сторони отримати все для неї цікаве пролунав дуже чітко.

Керівництво кожної країни прагне робити те, що йому здається найважливішим. У Кремлі мріють про Євразійський союз, і для цього їм потрібні ресурси сусідів. А Янукович і К° вже й не приховують, що хочуть правити безроздільно й завжди, і щоб ніяка Європа чи там опозиція не лізла із зауваженнями. І газу для своїх підприємств якнайдешевшого. А за це, хочеш не хочеш, доведеться допустити «паралельне» з росіянами розпоряджання власними «цінностями». А як заохочувальний приз – дістати дозвіл спільно переглянути футбольний матч.

Читайте також: Янукович заблукав між Євразією і Латинською Америкою

Автор:
Тиждень