Спецслужби Росії в липні-серпні готують теракти в Криму – Тимчук

19 Липня 2018, 15:41

Спецслужби Росії в кінці липня на початку серпня планують проведення низки провокацій в окупованому Криму, включаючи теракти проти мирного населення півострова. Про це в четвер, 19 липня, повідомив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат України, Дмитро Тимчук.  

 

"Основними об'єктами атак можуть стати громадські місця (торгові центри, ринки, масові заходи) і об'єкти інфраструктури (пункти водопостачання та склади з пальним)", – заявив він.

 

За його словами, відповідальність за провокації планують покласти на українську владу.

 

"Усі ці провокації Кремля, за традицією, будуть списані на "українські ДРГ" і "криваву хунту". Про це вже "натякнув" під час візиту до Севастополя секретар Ради безпеки РФ Ніколай Патрушєв, заявивши, що в даний час існує висока загроза дестабілізації ситуації в Криму в результаті агресивної політики української влади і членів радикально налаштованих проукраїнських організацій", – наголосив Тимчук.

 

Водночас він додав, що через підконтрольні Кремлю ЗМІ починається кампанія по формуванню громадської думки про існуючу загрозу.

 

"Відстежуючи тенденції здійснення російськими спецслужбами подібних акцій, помітно, що напередодні, через підконтрольні Кремлю ЗМІ починається кампанія по формуванню громадської думки про існуючу загрозу. І, власне, створення штучного приводу для застосування російських військ для захоплення частини південно-східної території Херсонської області", – зазначив нардеп.

 

Крім того, він оприлюдни фото, на яких зафіксоване розміщення численного військового контингенту,  бойової техніки і ракетних комплексів.

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, 27 червня Служба безпеки України припинила діяльність двох мешканців Дніпропетровської області, завербованих спецслужбами Росії, які в заборонених російських соціальних мережах провокували до масових заворушень у День Конституції України.