Спецслужби РФ незаконно затримали українського митника – СБУ

24 Вересня 2019, 14:06

Контррозвідка Служби безпеки України повідомила про збільшення незаконних затримань спецслужбами Російської Федерації українських громадян під час виїздів до країни-агресора. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

 

Зокрема, спецслужби РФ затримали на кордоні українського митника.

 

“Оперативники спецслужби встановили, що у вересні цього року представники ФСБ РФ незаконно затримали інспектора одного з підрозділів Державної митної служби України під час перетину українсько-російського кордону на пункті пропуску «Шебекіно»”, – йдеться в повідомленні.

 

Спецслужби РФ нібито виявили у нього в машині товари, які можна використати у військових чи терористичних цілях.

 

Українця помістили до ізолятора на дві доби. Його намагались схилити до визнання вини. Без необхідних доказів митника було звільнено з-під варти.

 

“Метою таких заходів російських спецслужб, серед іншого, є формування у російському соціумі та на міжнародній арені негативного іміджу України, підтримання образу ворога, а також намагання продемонструвати українців як джерело погіршення криміногенної ситуації в РФ”, – повідомило СБУ.

 

Як повідомлялося, 19 вересня у Службі безпеки України затримали мешканку Луганської області, яка передавала розвідувальну інформацію терористичній організації "ЛНР”.