Спецслужба викрила агента ФСБ, яка мала вербувати українських військових

15 Грудня 2015, 16:40

Контррозвідка Служби безпеки затримала на Луганщині співробітницю фейкового «міністерства внутрішніх справ» терористичної організації «ЛНР». Про це інформує прес-центр СБУ.

«У грудні терористка прибула на контрольовану українською владою територію області для виконання завдання російських кураторів – вербування українських військових. Об’єктом для вербування агент ФСБ обрала прикордонника, якого планувала, не гребуючи жодними засобами, схилити до зради та переходу на сторону терористів «ЛНР». Відповідно до сценарію російських спецслужб за фактом зради російські та сепаратистські телеканали показали б чергову прес-конференцію зі «сповіддю» перебіжчика», – йдеться у повідомленні.

Зловмисниця перебуває під вартою, за фактом її участі в діяльності терористичної організації ведеться досудове розслідування.

Довідково. Впродовж 2015 року особовий склад контррозвідки Управління СБ України в Луганській області оновився майже повністю. На службу в район проведення АТО прийшли співробітники з центральних та західних регіонів України. Саме їхніми силами вдалося виявити чисельні інформаційні джерела терористів та російських спецслужб, знешкодити арсенали зброї та засобів ураження, що призначалися для вчинення диверсій, попередити використання родинних стосунків військовослужбовців сил АТО, що могли зашкодити інтересам України.

Як повідомлялося, СБУ викрила агента ФСБ РФ, який вербував українських правоохоронців.