Спецпредставник США Волкер заявив, що проблема Криму не відрізняється від проблеми Донбасу

26 Липня 2017, 08:04

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що проблема Криму нічим не відрізняється від проблеми Донбасу. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Настоящее время".

"Це територія, яка була захоплена і окупована, а у ситуації з Кримом Росія заявила, що анексувала цю територію. Це просто неприйнятно – ви не можете просто прийти і захопити шматок чужої країни. Тому не може бути ніякого визнання, ніякої легітимності ні для російських кроків на сході України, а ні в Криму ".

Волкер також вказав на необхідність послідовного застосування санкцій проти РФ для припинення конфлікту на сході України.

"Кожен раз, коли росіяни приходять і кажуть:" Зніміть санкції! Зніміть санкції! ", ми знаємо, що є причина, чому вони це говорять, тому що це має значення для Росії. І якщо існуючі санкції ще не ефективні, це не привід для зміни курсу – це привід подумати про те, що ще ми можемо зробити, щоб дістатися до точки, де ми дійсно можемо все вирішити ", – заявив Волкер.

Нагадаємо, що 23 липня Курт Волкер відвідав зоні проведення бойових дій на Донбасі, анонсувавши розгляд кращого долучення США до врегулювання ситуації на Донбасі.