Так, за лідера партії УДАР готові проголосувати 39,8% усіх респондентів, або 49,0% тих, хто збирається взяти участь у виборах.
За голову Київської міської держадміністрації Олександра Попова готові проголосувати 20,9% усіх опитаних, або 25,9% тих, хто збирається взяти участь у виборах.
Згідно з даними соцопитування, решта можливі кандидати на пост мера Києва мають меншу підтримку киян.
Так за екс-мера Києва Олександра Омельченка готові проголосувати 2,5% усіх респондентів, або 3,1% тих, хто збирається взяти участь у виборах, за екс-главу Шевченківської районної адміністрації столиці Віктора Пилипишина – 0,6% або 0,5 % відповідно.
За іншого кандидата проголосували б 4,3% всіх або 4,8% тих, хто збирається взяти участь у виборах. Решта респондентів вагалися з відповіддю, проголосували б проти всіх або не брали б участі у голосуванні.
Трохи менше половини киян (43,4%) впевнені, що взяли б участь у виборах Київського міського голови, якби ці вибори відбувалися найближчим часом.
Близько чверті опитаних (28,4%) відповіли, що швидше за все взяли б участь у виборах. Впевнені, що не брали б участь у виборах 6,7% респондентів, а швидше за все не брали б участі – 9,1% опитаних.
12,0% опитаних киян вагалися з відповіддю, а 0,4% не відповіли на запитання.
Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова в Києві з 5 по 13 лютого 2013 року. Опитано 1622 респонденти віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки – 2,5%.
Нагадаємо, 18 грудня депутат від «Батьківщини» Леонід Ємець повідомив, що фракція ВО «Батьківщина» ухвалила рішення про висунення Віталія Кличка єдиним кандидатом від опозиції на посаду міського голови Києва.
Сам Кличко заявив, що «Батьківщина» не радилася з ним щодо висування його єдиним кандидатом у мери Києва. "Не обговорюючи з нами, нас вже женили», – сказав лідер УДАРу.
На думку політолога Володимира Фесенка, неузгодженість в рішеннях є елементом внутрішніх інтриг всередині опозиції.