"Накопичуються грошові ресурси, щоб підкинути що-небудь перед виборами бюджетникам, пенсіонерам. Навіть якщо "сині" програють за партійними списками, вони наберуть більшість у мажоритарних округах", – пояснила вона.
При цьому, зазначила експерт, шанси Блоку Юлії Тимошенко на сході України, як і раніше, невеликі, у той час як на заході країни у БЮТ є безліч конкурентів.
"Рейтинг росте і вперше з весни 2010-го перевищив рейтинг Партії регіонів, щоправда, поки лише на один процентний пункт. Але Тимошенко навряд чи підтримають на Сході. А на Заході України її позиції підриваються "Фронтом змін", Тягнибоком, Гриценком", – сказала Бекешкіна.
Водночас, відзначила вона, на Сході у зв'язку з падінням рейтингу ПР (з 60 % навесні 2010-го до 36 % на сьогодні) збільшується кількість "тих, хто не визначився". На заході, за словами експерта, таких лише 12 %.
"Для політичних сил складається дуже хороша ситуація: простіше вплинути на електорат, який не невизначився, ніж відбивати його у конкурентів", – додала соціолог.
Як повідомлялося раніше, у травні 2011 року соціологами було зафіксовано рекордно низьку кількість українців, які бажають йти на вибори – 53 %.