Соціальний хліб в столиці хочуть продавати тільки за карткою киянина

1 Квітня 2015, 15:30

Столична влада розглядає можливість продажу "соціального хліба" за "карткою киянина", щоб подолати проблему скуповування дешевого хліба спекулянтами. Про це повідомив директор департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець.

"Ми зараз хочемо ініціювати, щоб у кіосках "соціального хліба" хліб продавали по картці киянина. Щоб хліб дійсно купували кияни, а не спекулянти по 100 буханок", – сказав чиновник.

Він додав, що так місто зможе убезпечити киян від того, що в "дешевий магазин" приходитиме якась компанія і оптом скуповуватиме хліб за низькою ціною.

"Для нас буде кращий контроль. І не буде такого, що спекулянти, приїхали й скупили хліб по 4 гривні, а потім бутерброди продають", – додав він.

Білоцерковець наголосив, що за умовами конкурсу, магазини "соціального хліба" відкривають для того, щоб забезпечити киян недорогим хлібом.

"Ми ж насамперед проводили цей конкурс (на встановлення 200 кіосків з продажу соціального хліба за фіксованою ціною упродовж 3 років – ред.), щоб забезпечити дешевим хлібом соціально незахищені верстви населення", – заявив чиновник.

Як відомо, ПАТ "Київхліб" станом на 27 березня відкрив 10 павільйонів з продажу соціальних сортів хліба.

Згідно з договором з Київською адміністрацією, до травня 2015 року планують відкрити 200 таких кіосків.

У так званих магазинах "соціального хліба" ціни на хліб не повинні підвищуватися упродовж 3 років, тобто до 2018 року.