Соціальні сорти хліба у Києві подешевшають 14 березня – Кличко

13 Березня 2015, 13:34

Ціни на соціальні сорти хліба у роздрібній мережі столиці будуть знижені 14 березня. Про це повідомила прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

Віталій Кличко домовився з головою ВАТ «Хліб Києва» Владиславом Атрошенком про зниження ціни на соціальні сорти «Київхліба».

«Ми повинні терміново вирішити проблему із здорожчанням так званого соціального хліба в столиці. Нове здорожчання хліба  вже третє за нинішній рік … треба шукати такі варіанти розв’язання проблем, які будуть найменш болючими для громадян, особливо соціально незахищених» – наголосив Віталій Кличко під час спілкування з Атрошенком.

Мер відзначив, що в умовах зміцнення гривні підприємство має розглянути варіанти закупівлі борошна, інших інгредієнтів за конкурентною і нижчою ціною.

Атрошенко запевнив, що поверне ціни на хліб до рівня 1 березня і сприятиме розвитку мережі кіосків із продажу соціального хліба.

«В цих кіосках, за домовленими з міською владою цінами на кінець грудня, хліб коштуватиме: Український  5,94 грн, пшеничний  4,80 грн, батон нарізний  4, 86 грн. Вже завтра, в суботу, максимум о другій половині дня, буде стара ціна на соціальний хліб», – сказав Владислав Атрошенко. 

Нагадаємо, з 12 березня «Київхліб» обіцяв підняти ціну на 25-30%.

Як зазначалося, 18 лютого був перший етап підвищення цін на популярні сорти хліба, виробленого на підприємствах "Київхліба". У середноьому тоді ціни зросли на 10-12%.

Як анонсувалося, у Києві з’явиться мережа кіосків з продажу соціального хліба.