Соратниця Фірташа відмовилась від участі у виборах на проблемному окрузі в Черкасах

14 Листопада 2013, 12:25

«Я хочу оголосити про своє рішення не брати участь у парламентських виборах. Для мене на сьогодні це єдине правильне рішення», – написала вона.

За її словами, вибори представника Черкас у Верховній Раді України перетворились на боротьбу брудних технологій.

«Неправда, яку озвучують мої політичні опоненти викривляють реальний стан справ. Дискусія йде не навколо того, як вирішити ключові питання Черкащини, а навколо вигаданих проблем. На жаль більшість моїх опонентів керується виключно приватними інтересами. Я не стану брати участь у брудних іграх, які перетворюють вибори на боротьбу без правил із кандидатом, якого підтримують десятки тисяч черкащан та підприємством, від якого залежить життя міста – Черкаським «Азотом»», – пише Жуковська.

«Я не іду на вибори, але головне не змінюється. Я залишаюсь з містом і з заводом «Азот»», – заявила вона.

Як повідомлялось, виборча кампанія повторних виборів народних депутатів в п’яти одномандатних виборчих округах розпочався 16 жовтня. На 13 листопада ЦВК зареєструвала 16 кандидатів у депутати по 194-му округу.

В опозиції не раз повідомляли про порушення на проблемному окрузі №194. Зокрема, у жовтні з'явилася інформація, що у Черкасах на проблемному окрузі 194 невідомі проводять роботу з підкупу голосів за Валентину Жуковську. Вона заявила про спробу дискредитації і звернулась до Генпрокуратури з вимогою розібратися.

Нагадаємо, Дмитро Фірташ – власник черкаського «Азоту» призначив керівником підприємства Валентину Жуковську, яка минулого року балотувалася на парламентських виборах у 194-му окрузі і програла вибори Миколі Булатецькому.

Опозиційний кандидат Булатецький переміг переміг ставленицю Фірташа з розривом 12 тисяч голосів. Зокрема, він набрав 40,79%, а Жуковська – 25,29%. Але його перемогу відібрали, а ЦВК не встановив результату.