Соратник Кличка: уряд Азарова повинен піти у відставку

18 Листопада 2012, 21:55

«Уряд заблукав у джунглях корупції. Уряд – це той загін, який десь втратився і розповідав нам про якісь досягнення, а закінчилось все тим, що на кризу, яка є у світі, на території держави немає жодної стратегічної відповіді. Немає відповіді на запитання про те, що робити з українською економікою», – сказав Наливайченко.

Він наголосив, що в новому парламенті принциповим політичним висновком має бути те, що "уряд мультимільйонерів і олігархів не відповідає інтересам країни: уряд багатих ніколи не зрозуміє бідних".  За його словами, представники чинного уряду  також мають визнати політичну відповідальність за економічний провал.

Як відомо, члени уряду, які були обрані народними депутатами, до 3 грудня повинні вирішити, чи залишаються вони працювати в Кабміні чи йдуть працювати у парламент.

Як зазначив у коментарі  Тиждень.ua  директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран, після кадрових ротацій, які прогнозуються у Кабміні після виборів, в уряді залишаться представники трьох основних груп впливу – Партії регіонів, Сім’ї президента, а також впливових осіб, які не входять до середовища ПР. 

Голова парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов після виборів заявив, що найближчим часом питання про зміну глави уряду, яким зараз є лідер ПР Микола Азаров, підніматися не буде.