Сьогоднішнє засідання групи з підготовки роботи нової Ради відмінили

Акценти
23 Листопада 2012, 09:53

Про засідання підготовчої депутатської групи буде повідомлено додатково.

Як повідомлялося, під час засідання Підготовчої депутатської групи, яке відбулося вчора, 22 листопада, тривала дискусія між представниками трьох опозиційних політичних сил, які пройшли до парламенту – «Батьківщини», «УДАРу» і «Свободи», і представниками Партії регіонів, КПУ та представниками від самовисуванців.

В результаті всі дебати, які тривали близько трьох годин, закінчилися тим, що більшість групи проголосувала за порядок денний, який вони і пропонували раніше. Ним передбачено спершу обрати керівництво групи, потім розглянути питання про робочу групу з опрацювання проекту рішення, що стосується способу виконання Конституції України щодо особистого голосування, а також щодо утворення підгруп з підготовки ряду питань, що стосуються організації та проведення першої сесії ВР сьомого скликання.

Представники опозиції не голосували за це рішення і залишили засідання.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який був обраний головою підготовчої депутатської групи, 22-23 листопада здійснює офіційний візит до м. Санкт-Петербург (Російська Федерація), де бере участь у заходах Міжпарламентської асамблеї Співдружності Незалежних Держав.

Читайте також: Новий парламент починає з конфлікту

89