Сьогодні в Україні розпочинається Міжнарожний фестиваль 27 BookForum

16 Вересня 2020, 11:12

У середу, 16 вересня, в Україні офіційно стартує Міжнарожний літературний фестиваль 27 BookForum.  Цьогоріч фестиваль вперше за 27 років відбудеться в онлайн-форматі.

 

 

Як зазначається, у програмі 31 тематичний кластер і спецпроєкт. До 137 онлайн-подій BookForum приєднались понад 300 учасників. Серед них — 23 іноземних автори з 5 континентів.

 

Фокусною темою 27 BookForum став "перепис населення: знати, хто ми є". Про те, чому проводити перепис населення важливо не тільки для держави, а й для кожного громадянина, які існують міжнародні практики проведення переписів населення під час збройних конфліктів та який вплив матиме пандемія COVID-19, йтиметься вже сьогодні під час дискусії, яка розпочинається о 17:00.

 

Участь у події візьмуть Хайме Надаль, голова Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, Елла Лібанова, др.екон.н., професорка, академік НАН України, директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи, Наталія Власенко, радниця Голови Державної Служби Статистики України.

 

Дивіться дискусію о 17:00 на сайті: bookforum.ua/events/157

Своєю чергою, о 19:00 відбудеться офіційна церемонія відкриття 27 Львівського міжнародного BookForum https://bookforum.ua/events/155

 


У програмі:

 

  • привітання з нагоди відкриття 27 Львівського міжнародного BookForum
  • оголошення лауреата Українсько-єврейської літературної премії "Зустріч" 
  • виступ Фулбрайтівського тандему Сергія Жадана і Фіми Чупахіна

Ведучий церемонії: Вадим Карп'як, журналіст, ведучий програми "Свобода Слова".

 

Раніше було оприлюднено фокусну програму 27 BookForum.