Сьогодні в Україні обирають рекордну кількість старост

27 Березня 2016, 11:33

У неділю, 27 березня, у десяти об’єднаних територіальних громадах відбуваються перші вибори. Обирають депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів жителі Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської та Харківської областей. Про це повідомили в Комітеті виборців України.

Згідно з повідомленням, загалом обирається 86 депутатів міських, 96 селищних і 50 сільських рад, а також троє міських, четверо селищних та троє сільських голів.

Вибори відбуваються у наступних об’єднаних територіальних громадах:

– Шацька селищна ОТГ (Волинська обл.)
– Мирівська сільська ОТГ (Дніпропетровська обл.)
– Корнинська селищна ОТГ (Житомирська обл.)
– Білоберізька сільська ОТГ (Івано-Франківська обл.)
– Новоукраїнська міська ОТГ (Кіровоградська обл.)
– Ходорівська міська ОТГ (Львівська обл.)
– Новоаврамівська сільська ОТГ (Полтавська обл.)
– Артемівська селищна ОТГ (Полтавська обл.)
– Радивилівська міська ОТГ (Рівненська обл.)
– Старосалтівська селищна ОТГ (Харківська обл.)

«До складу вказаних ОТГ увійшли 45 громад (38 сільських, 4 селищних та 3 міських рад), що об’єднали 140 населених пунктів. Найбільше територіальних громад до свого складу включила Ходорівська міська ОТГ у Львівській області – 12 (45 населених пунктів). Після цих виборів кількість об’єднаних територіальних громад, у яких вже пройшли вибори, в Україні зросте із 159 до 169», – йдеться у повідомленні.

Крім того, в КВУ наголосили, що сьогодні також обирається рекордна кількість старост – 47. Найбільше старост обирається у Одеській та Хмельницькій областях: 19 та 18 відповідно. Ще 6 старост буде обрано у Тернопільській і 4 – у Дніпропетровській областях. 4

Нагадаємо, що перший в Україні староста був обраний 17 січня 2016 року у селі Ірдинь Черкаської області. Загалом же до виборів 27 березня в Україні було обрано 79 старост.