Сьогодні в світі стартує акція на підтримку України під гаслом «Стоп, Путін!»

10 Червня 2016, 10:25

У багатьох країнах Євросоюзу, а також у США, Канаді та Україні 10-11 червня відбудуться громадські акції на підтримку України під гаслом «Стоп, Путін! Стоп, війна!».

Учасники акцій планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України.

Рекомендуємо до прочитання: Росіяни протестують проти цензури, Путіна і війни

Як повідомила координатор акції Ірина фон Бург (Швейцарія), її учасники також звертатимуться до Європейського парламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України і припинити насильство на окупованих українських територіях та в анексованому Криму. Також учасники акцій звернуться до ОБСЄ щодо посилення спостережної місії на Донбасі та переходу роботи місії на цілодобовий режим, а також – щоб ОБСЄ контролювало непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону, каже фон Бург.

Читайте також: Від 10 діб до 10 років. Росіяни, яких переслідують за підтримку України.

«Ми звертаємось до європейської, світової спільноти з вимогою посилити тиск на Росію, щоб вона вивела свої війська з окупованої частини України. Ще одна наша вимога до європейської спільноти – продовжити санкції проти Росії. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті і взяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування», – зазначила фон Бург.

Читайте також: Проукраїнські акції в РФ: антивоєнні, на підтримку Савченко та синьо-жовті кольори

На сьогодні проведення акцій в підтримку України підтверджені в Амстердамі, Барселоні, Будапешті, Відні, Лондоні, Лозанні, Москві, Парижі, Празі, Цюриху, Франкфурті та у різних містах України.