Сьогодні Україна почне надавати докази злочинів Росії в Міжнародному суді ООН у Гаазі

6 Березня 2017, 09:52

Відсьогодні, 6 березня, Україна представлятиме докази злочинів Росії в Міжнародному суді ООН у Гаазі. Про це у Twitter написав президент України Петро Порошенко. 

Нагадаємо, у понеділок, 6 березня, у Гаазі розпочинаються перші слухання у справі Україна проти Росії в Міжнародному суді ООН. Слухання триватимуть чотири дні і проходитимуть у два етапи – 6 та 8 березня на слуханнях виступатиме українська сторона, а 7 та 9 березня – російська.

Міжнародний суд, який є головним судовим органом Організації Об'єднаних Націй, проведе публічні слухання у справі про застосування Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації у скарзі України проти Росії і буде розглядати прохання Києва запровадити тимчасові заходи. 

Нагадаємо, 16 січня Україна подала до Міжнародного суду ООН у Гаазі позов проти Росії у зв'язку з порушенням РФ Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Згодом міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна збирається доповнювати свій позов у Міжнародний суд ООН новими фактами про порушення Росією прав людини.