Сьогодні у Мінську збереться Тристороння контактна група

29 Березня 2017, 08:55

У середу, 29 березня, у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи, на якому порушать питання звільнення полонених.

Відомо, що засідання пройде у другій половині дня.

Пріоритетними стануть питання припинення вогню та обмін заручниками, а також – пошук нових механізмів відведення важкого озброєння.

Окрім того, обговорюватимуть питання безпеки працівників місії ОБСЄ, можливість їхнього вільного пересування вздовж всієї лінії фронту.

Крім того, учасники Тристоронньої контактної групи обговорять питання руху людей через контрольні пункти, а також відкриття КПВВ "Золотий".

В рамках засідання сьогодні в Мінську українська делегація підніме питання про вільний доступ місії Червоного Хреста до незаконно утримуваних людей, а також для можливості пошуку зниклих безвісти людей.

Нагадаємо, попереднє засідання Тристоронньої контактної групи відбулося 15 березня. Тоді Україна вимагала від Росії надати відповідь стосовно скасування рішення про визнання паспортів «Д/ЛНР», оскільки це є порушенням Мінських домовленостей і веде до їхнього зриву.