Сьогодні перші українці почнуть виступи на Олімпіаді в Ріо

5 Серпня 2016, 11:13

Віктор Рубан, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова та Лідія Січенікова сьогодні, 5 серпня, першими серед українців розпочнуть виступу на Олімпіаді-2016. Про це свідчить програма змагань на сьогодні.

Відбудеться кваліфікація у турнірі зі стрільби з лука. Змагання серед чоловіків розпочнуться о 15:00 за київським часом. Україну на них представляє 35-річний харків'янин Віктор Рубан, який ставав бронзовим призером Олімпіади-2004 і чемпіоном Олімпіади-2008. Рубан також брав участь в Іграх у 2012 році, але в індивідуальних змаганнях вилетів на стадії чвертьфіналу.

Після чоловічих змагань пройде аналогічна кваліфікація серед жінок. Тут Україну представляють відразу три спортсменки – 23-річна Вероніка Марченко, 21-річна Анастасія Павлова і 23-річна Лідія Січенікова.

Крім того, о 19:00 за київським часом Марченко, Павлова і Січенікова почнуть виступ у кваліфікації в командному розряді серед жінок. Зазначимо, що кваліфікація визначає місця лучників у сітці основного турніру, який пройде за системою з вибуванням. За підсумками сьогоднішніх змагань жоден із спортсменів не втратить шанси на медалі.

Як повідомлялося, близько 02:00 за Київським часом у ніч на 6 серпня у Ріо-де-Жанейро відбудеться церемонія відкриття 31-х літніх Олімпійських ігор.