Соболєв: опозиція ще не визначилася з обнуленням списків

4 Листопада 2012, 12:47

Так Соболєв прокоментував заяву кандидата від об'єднаної опозиції Анатолія Гриценка про можливе "обнулення" виборчих списків.

«З огляду на те, що коїться на скандальних округах, де влада цинічно маніпулює протоколами та оголошує переможцями своїх кандидатів, котрі насправді програли, і, зокрема, з огляду на безпрецедентні події в Первомайську, відповіддю може стати скасування висування кандидатів від опозиції за списком та в мажоритарнхи округах», – сказав Соболєв.

Він наголосив, що «зараз над цим питанням працюють юристи». Водночас, за його словами, скасування списків кандидатів матиме наслідком «неотримання мандатів новообраними депутатами».

При цьому політик уточнив, що, поки рішення не прийняте, ідеться «лише про пропозицію». Він також не зміг підтвердити, що з цією пропозицією нібито вже погодились Арсеній Яценюк та Олександр Турчинов.

За словами Соболєва, якщо рішення все-таки буде прийняте, «Батьківщина» скличе з’їзд, котрий і скасує висування кандидатів.

 Також у цьому випадку опозиція проведе переговори про аналогічний крок з боку ВО «Свобода» та партії УДАР. Наразі, за словами депутата, такі переговори ще не ведуться.

«Якщо хоч один округ, де насправді перемогли опозиціонери, влада все-таки віддасть своєму кандидату, «обнулення списків» стане цілком імовірним», – підсумував Соболєв.

Раніше кандидат від об’єднаної опозиції Анатолій Гриценко в одній із соціальних мереж повідомив, що об'єднана опозиція може скликати терміновий з’їзд, на якому планує обнулити і партійний список, і список мажоритарників.

За словами Гриценка, таку пропозицію він вніс лідерам ОО "Батьківщина" Арсенію Яценюку та Олександру Турчинову, і вони погодилися.

104