Снігопад обмежив роботу аеропорту “Бориспіль”

20 Січня 2012, 15:41

"У зв'язку з погодними умовами управлінням повітряного руху введені обмеження на прийом-відправлення повітряних суден в аеропорті "Бориспіль". Нині дозволено задіяти тільки злітно-посадочну смугу №1", – сказано в повідомлення. Обслуговування повітряних суден здійснюють за чергою.

Крім того, у повідомленні зазначено, що для організації сполучення у цей час задіяно додаткові аеродроми в Донецьку й Одесі. Зараз на аеродромі збирають сніг зі злітно-посадочних смуг, перонів, під'їзних колій, розчищають вогні світлосигнального устаткування. Для снігоприбиральних робіт задіяно понад 20 одиниць техніки. Крім того, здійснюють обробку злітно-посадочних смуг проти обледеніння.

Також, відповідно до чинних стандартів, перед вильотом проводять обробку проти обледеніння повітряних суден. Прес-служба просить усіх пасажирів стежити за інформацією на онлайн-табло аеропорту.

Аеропорт "Бориспіль" перебуває на відстані 29 км на південний схід від Києва, займає територію площею 943 га. Він забезпечує 70 % пасажирських перевезень країни. В 2011 році пасажиропотік аеропорту збільшився на 20,21 %, або на 1 352,903 тис. до 8 047,115 тис. пасажирів порівняно з 2010 роком.

Як повідомлялося раніше, через хуртовину у Києві було проведено екстрену нараду з комунальниками. На ній Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов доручив всім комунальним службам столиці вивести на вулиці міста всю снігоприбиральну техніку.

У Києві на вихідних через погіршення погоди різко збільшилася кількість ДТП. Тільки в суботу на столичних дорогах зафіксували 320 аварій.