Снайпери бойовиків “для розваги” розстріляли отару овець на Луганщині – Москаль

29 Березня 2015, 12:33

У селищі Болотене на Луганщині бойовики розстріляли близько ста овець приватного фермерського господарства для "вправляння" у стрільбі. Про це повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

«У селі Болотене, яке розташоване в Станично-Луганському районі на березі Сіверського Донця, снайпери так званої ЛНР поступово розстріляли цілу отару овець. Фермерське господарство Миколи Бікетова стоїть на березі річки, по якій проходить лінія розмежування вогню. На протилежному березі облаштувалися снайпери бойовиків, котрі вправляються у стрільбі, розстрілюючи домашніх тварин. За останні кілька місяців вони розстріляли близько сотні овець, при цьому цілилися переважно в шию тварин», – зазначив Москаль.

Окрім того, розстріляних тварин бойовики забирали собі на їжу.

«Більшу частину «здобичі» (близько 80 туш) бойовики, переправившись через річку, забрали собі на їжу, а решту господар підібрав і закопав у себе на господарстві. Востаннє тварин розстрілювали з берега, що контролюється так званою ЛНР, минулого четверга», – йдеться у повідомленні.

«То хто після цього справжні барани – нещасні розстріляні тварини чи так звані «за щитники русского мира?», – додав голова адміністрації. 

Нагадаємо, на окупованих територіях Луганщини споживають 90% води в області, але не платять за неї.