СММ ОБСЄ зафіксувала на Донбасі нові траншеї та укріплення окупантів

15 Вересня 2020, 14:20

Окупанти проводять інженерні роботи зі створення нових та укріплення наявних позицій.  Про це повідомляється на сторінці Операції об’єднаних сил у Facebook з посиланням на звіт СММ ОБСЄ від 14 вересня.

 

Зазначається, що під час виконання спостережного польоту БПЛА СММ ОБСЄ було зафіксовано низку порушень із боку російсько-окупаційних військ.

 

Зокрема, 11 вересня на Донеччині у населеному пункті Зайцеве вперше зафіксовано 40-метрову траншею, що починається з подвір’я приватного цивільного будинку та проходить у північно-західному напрямку, а поблизу Лозового відмічено укріплення наявної позиції.

                                                    

12 вересня поблизу населеного пункту Молодіжне Луганської області за межами ділянки розведення в районі населеного пункту Золоте Спеціальна моніторингова місія задокументувала нову траншею (завдовжки 5 метрів), поряд із якою була купа вугілля.

 

13 вересня поблизу Докучаєвська Донецької області неподалік блокпоста збройних формувань спостерігачі місії бачили свіжу 10-метрову траншею та бункер за блокпостом.

 

«Наведені факти чітко показують на порушення Мінських домовленостей та досягнутих 22 липня 2020 року домовленостей щодо заходів із посилення режиму припинення вогню, зокрема п.1 про заборону на наступальні та розвідувально-диверсійні дії», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 14 вересня збройні формування Російської Федерації 3 рази порушили домовленості Тристоронньої контактної групи.