Смертельна ДТП у Харкові. Прокурор оголосив обвинувальний акт

27 Лютого 2018, 22:06

У Київському районному суді Харкова прокурор у вівторок, 27 лютого, оголосив обвинувальний акт в провадження щодо ДТП у Харкові, унаслідок якої загинули шестеро людей. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Зазначається, що в ході судового засідання підозрювана Олена Зайцева визнала свою провину та цивільні позови, подані потерпілими, а також погодилася давати свідчення. Водночас інший фігурант справи, Геннадій Дронов, не визнав провину та позови, однак погодився давати свідчення.

 

"Наступне судове засідання призначили на 1 березня", – йдеться в повідомленні.

 

Як повідомлялося, у Харкові суд розпочав розгляд справи про ДТП із шістьма загиблими і відразу оголосив перерву до 27 лютого.

 

Нагадаємо, ввечері 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, внаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом "Лексусу", що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену у скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту на два місяці без можливості внесення застави.

 

Сама ж Олена Зайцева згодом визнала свою провину та заявила, що готова понести будь-яке покарання. Також про пом'якшуючі обставини заявляла адвокат Зайцевої. Зокрема, її рідні відправили банківські перекази сім'ям загиблих в аварії. Проте батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало додавати до матеріалів справи. Як повідомляє ТСН, після щирого розкаяння, вони, за словами адвокатки Зайцевої, можуть стати свідченням добровільного відшкодування збитків. Це вже відразу дві пом'якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку. Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається день відбування покарання після вироку. Після того, як пройде половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.