Смертельна ДТП у Харкові. Поліцейський заявив, що Зайцева не надала документів на місці аварії

2 Квітня 2018, 19:25

У понеділок, 2 квітня, Київський районний суд Харкова у ході розгляду справи про ДТП від 18 жовтня 2017 року  допитав двох свідків, один з яких харківський поліцейський, який заявив, що підсудна Зайцева не місці аварії при собі не мала документів.

 

Повідомляється, що суд першим допитав патрульного поліцейського Євгена Шестова.

 

Шестов сказав, що прибув на місце ДТП і спілкувався з водієм Lexus Оленою Зайцевою. За його словами, вона не могла пояснити обставини ДТП, оскільки знаходилася у шоковому стані. При собі, зазначив він, у неї не виявилося ні водійського посвідчення, ні свідоцтва про реєстрацію, проте вона сказала, що їх "підвезуть". За словами Шестова, він на той момент не склав протокол на Зайцеву, оскільки був зайнятий, бо йому довелося захищати місце ДТП.

 

Водночас адвокат Зайцевої Юлія Козир заявила, що документи були, проте їх не відразу знайшли.

 

При виголошенні вироку факт відсутності у водія Lexus документів, якщо він підтвердиться, буде враховано як порушення правил дорожнього руху. 

 

Другою допитали свідка Маргариту Дедик. Вона знаходилася неподалік від місця аварії й перебігала дорогу, коли почула сильний удар, крики і побачила збитий світлофор.

 

"Мені залишалося пару кроків на зелений – і спалахнув червоний. Було темно, я бачила лише фари, що горіли і не чула звуку екстреного гальмування», – заявила Дедик.

 

Зазначається, що суд оголосив перерву до 4 квітня, всього планують допитати 15 свідків звинувачення.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олена Зайцева, яку звинувачують у скоєнні ДТП у Харкові, заявила, що їхала на жовтий сигнал світлофора та не встигала загальмувати, коли почав рухатися другий учасник ДТП –Геннадій Дронов.